КІВС-СБК «Львів» мало не врятувався у Хмельницькому

Жіноча баскетбольна команда КІВС-СБК «Львів», за яку виступає чимало випускниць і студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, відіграла чергові календарні матчі регулярної першості Вищої ліги чемпіонату України сезону-2019/2020. Підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної грали на майданчику «Хмельницької Політехніки» й двічі поступилися – 76:90 і 82:88.

У першій грі баскетболістки зі Львова невдало розпочали поєдинок й програли стартову чверть з рахунком 12:31. Згодом наша команда вирівняла гру й навіть виграла другу десятихвилинку – 24:21. Після великої перерви підопічні Ірини Кленіної надалі намагались відіграти відставання й навіть після програної третьої чверті (17:20) не опустили рук та перемогли у заключному ігровому відрізку (23:18). Але провальний початок гри став фатальним для «Львова» у цьому матчі – 76:90.

У господарок дуже результативно відіграли двоє баскетболісток – Альона Самохвалова (35 очок) та Ірина Ель Хажмир (32 очки і 10 підбирань). У «Львова» найрезультативнішою стала Дарина Степанюк (26 очок, 8 підбирань), в Анастасії Климчук – 20 очок, Анастасії Ковтун – 18 очок і 17 підбирань.

Повторна гра пройшла за схожим сценарієм. Знову у гостей зі Львова дуже невдалий початок матчу – 20:31. Далі знову погоня за суперником і, попри відставання у 15 очок перед заключною чвертю, львів'янки мало не врятували гру, вигравши останню десятихвилинку – 19:10.

Варто зазначити, що по ходу четвертої чверті баскетболістки «Львова» кілька разів скорочували відставання до чотирьох очок, але щоразу господарки знову відривалися в рахунку й довели матч до перемоги – 88:82.

Як і в першій грі, знову дуже результативно у «політехніків» зіграла Альона Самохвалова – 33 очки і 9 підбирань. Та найрезультативнішою у цій грі стала баскетболістка «Львова», першокурсниця ЛДУФК Анастасія Ковтун (на фото) – 35 очок і 12 підбирань за усі 40 хвилин, проведених на майданчику.

Додамо, що свої наступні поєдинки КІВС-СБК «Львів» знову зіграє на виїзді 26-го і 27-го січня проти лідера групи – команди «КСЛІ-Київ-Баскет», яка у 18-ти матчах здобула 17-ть перемог і лише одного разу програла, набравши у такий спосіб 35 очок з 36-ти можливих. У КІВС-СБК «Львів» – п'ять перемог у 18-ти поєдинках, 23 очки й останнє місце в своїй групі.