КІВС-СБК «Львів»: після розгромних перемог – дві поразки

Баскетболістки КІВС-СБК «Львів», кольори якого захищає чимало випускниць і студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, після двох розгромних перемог над клубом «МОБІ» (Бровари) зазнали двох домашніх поразок від одного з лідерів групи 1 чемпіонату жіночої Вищої ліги сезону-2019/2020 столичної команди «НУБіП України» – 38:51 і 46:59.

У першій грі господарки майданчика зазнали фіаско вже у стартовій чверті – 6:16. Надалі підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого Університету Ірини Кленіної кинулися рятувати ситуацію й виграли другу десятихвилинку – 18:15, скоротивши тим самим відставання на екваторі зустрічі до семи очок – 24:31. А от що сталося із львівською командою після великої перерви, пояснити ніхто не може. У третій чверті в активі баскетболісток з міста Лева лише п'ять набраних очок, а в заключній – дев'ять. У підсумку, болюча поразка «Львова» – 38:51.

Наступного дня господарки нав'язали суперницям боротьбу у трьох чвертях (11:16, 16:16, 10:11), але на заключну частину гри їх, на жаль, не вистачило – 9:16. Відтак, 17-та поразка (7 перемог) «Львова» (46:59) у чемпіонаті України й останнє місце у турнірній таблиці групи 1 Вищої ліги.

Додамо, що наступні матчі КІВС-СБК «Львів» зіграє у гостях найближчими вихідними – 15-го і 16-го лютого. Суперником підопічних Ірини Кленіної буде «Збірна Києва-ТНУ», у якої лише на одну перемогу більше (8 виграшів, 15 поразок).