Команда Тлумака-молодшого зіграє в Юнацькій лізі УЄФА проти «Барселони»

Відбулося жеребкування першого раунду Юнацької ліги УЄФА сезону-2020/2021, в якому Україну представлятимуть донецький «Шахтар» та київське «Динамо», в складі якого грає студент другого курсу кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юрій Тлумак (на фото нижче), син легендарного воротаря і капітана львівських «Карпат» Андрія Тлумака, який вищу освіту здобув також у стінах нашого вишу.

Обидві наші команди підуть Шляхом Ліги чемпіонів. Цей розіграш турніру буде складатися виключно з одноматчевих протистоянь на виліт. Згідно з результатами жеребкування 1/32 фіналу «Шахтар» удома зіграє з португальським «Порту», а «Динамо» на власному полі прийме іспанську «Барселону». Матчі цієї стадії відбудуться 2-го і 3-го березня поточного року.

Як завжди, Шляхом Ліги чемпіонів УЄФА підуть команди 32-х клубів, які брали участь у груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА. Шляхом чемпіонів країн підуть переможці національних юнацьких чемпіонатів 32-х кращих асоціацій у рейтингу УЄФА, які не потрапили до Шляху Ліги чемпіонів. На стадіях 1/32-ї й 1/16 фіналу команди підуть двома різними шляхами, які потім об’єднаються в 1/8 фіналу.

Додамо, що в першій частині першості України серед команд U-19 Юрій Тлумак у всіх 13-ти матчах київського «Динамо» виходив на поле у стартовому складі й загалом відіграв 1077 хвилин з 1170 можливих. У цих іграх він заробив чотири попередження та забив шість м’ячів. Могло бути сім, але в гостьовій грі з «Рухом» Юрій на 90+3 хвилині не реалізував пенальті і динамівці зазнали поразки з рахунком 0:1.

Втім, це не завадило «Динамо» піти на зимову перерву в статусі одноосібного лідера. Після першого кола в активі киян 31 очко (10 виграшів, 1 нічия, 2 програші, м’ячі 32–10). Донецький «Шахтар» займає другу позицію. У «гірників» 30 очок (9 виграшів, 3 нічиї, 1 програш, м’ячі 27–5).