Команда важкоатлетів ЛДУФК – найсильніша в Україні

У Кам’янці-Подільському Хмельницької області на найсучаснішій в Україні важкоатлетичній базі спортивної підготовки СК «Епіцентр» завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед студентів закладів вищої освіти. У командній боротьбі команда Львівського державного університету фізичної культури виборола перше місце серед профільних навчальних закладів вищої освіти, а також стала переможцем серед усіх закладів України, набравши 433,5 очок!

Загалом, 23 навчальні заклади делегували своїх представників на ці змагання, які цьогоріч приурочені 100-річчу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Збірна команда Львівського державного університету фізичної культури виступала повним складом – 5 жінок, 7 чоловіків. За підсумками особистих змагань наші жінки здобули 2 золоті та 3 бронзові нагороди, а чоловіки 1 золоту та 2 бронзові нагороди.

У командній боротьбі команда Львівського державного університету фізичної культури виборола перше місце серед профільних навчальних закладів вищої освіти, а також стала переможцем серед усіх закладів України, набравши 433,5 очок! Серед профільних навчальних закладів 2 місце посіли представники Національного університету фізичного виховання і спорту України з сумою 361 очок, а третіми стали представники Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, набравши 88,5 очок.

Серед усіх навчальних закладів 2 місце посіли представники Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка із сумою 395,5 очок, а третіми стали представники Національного університету фізичного виховання і спорту України з сумою 361 очок. Варто зазначити, що господарі змагань – команда Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка впевнено перемогла серед непрофільних навчальних закладів вищої освіти.

Отож,
вітаємо спортсменів та кафедру АВС із перемогою!

Фото Миколи Колтакова