Коуч, практичний психолог, HR консультант Галина Бордун провела відкрите заняття для студентів ЛДУФК (Фото)

Вчора, 30-го жовтня, на відкрите заняття дисципліни «Комунікативний менеджмент» з лекцією «Твій успіх» завітала Галина Бордун – коуч, практичний психолог, HR консультант, яка має досвід роботи більше 20 років з різними групами як управлінець і тренер. Запросила гостю кандидат наук з державного управління, доцент кафедри економіки та менеджменту Світлана Криштанович. Під час заняття, яке було корисним і студентам, і викладачам, говорили про те, як навчитися визначати пріоритети, переводити мрію у проєкт, здійснювати ключові кроки.

Отож, упродовж відкритого заняття з практичним психологом Галиною Бордун з’ясували, що шлях до успіху не є простим, але всі способи його подолання лежать у площині можливостей людини. Треба лише прагнути удосконалюватися, зростати у вміннях і навичках, працювати на втілення своєї мрії, прикладаючи зусилля як безпосередній активний учасник, а не пасивний спостерігач.

«Навчання – час, коли ви отримуєте потрібну інформацію. Через п’ять років у вас не буде того часу, щоб прочитати певний підручник. Сьогодні – це найкращий час, а ми шукаємо щось яскраве і думаємо, що колись знайдемо. Мрія без дати нічого не вартує. Кожен проєкт має дату початку і дату завершення. Для чого ми читаємо? Щоб знайти щось своє на підставі тої інформації, яку отримуємо. Шукайте тих людей, які мають успіхи в певній справі, щоб зробити щось нове, а не повторювати кроки інших людей. Важливо, чи мрія в зоні вашого комфорту, чи вона досяжна, чи маєте необхідні знання. Спортсмени, щоб досягнути високих результатів, систематично працюють над собою, розвивають психологічні і фізичні навики. Потрібно перебувати в зоні свого комфорту, наприклад, в межах фінансових можливостей, бо можна мріяти про «Ягуар», але отримувати зарплату в розмірі 5 тисяч», – зазначила під час лекції Галина Бордун.

Відтак, з’ясували, щоб реалізувати будь-який проєкт потрібно коротко сформулювати його суть, зазначити, що в ньому є унікального і чому це важливо для нас.

«Страх мріяти – це те, що нас зупиняє. Поруч може бути хтось інший, хто прийме рішення та буде рухатися вперед, а ви залишитеся спостерігачем. Тому треба не боятися відповідальності і приймати рішення. Беріть від часу все, що можете взяти, адже ми дуже часто відкладаємо на потім. Маємо цінувати кожен день, кожну зустріч, людей, які нам допомагають. Найцінніша інвестиція – у знання, у себе, у свої можливості, бо у світі все стрімко плинне, кожну годину створюється щось нове, – підкреслила п. Галина, – Не майте фантазії змінювати інших, працюйте для себе! Команда, однодумці знайдуться навколо цінностей і цілей, які виставляєте. Об’єднуйте схожих навколо себе, але ніколи не майте фантазій ними управляти. Дбайте про свою внутрішню Гармонію!».

Після завершення заняття учасники поділилися враженнями. Зокрема, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та менеджменту Лілія Іванова відзначила: «Дуже важливо, що сьогоднішня лекція про шлях до успіху кожної людини, зокрема й студентів Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського, іде в унісон зі всіма дисциплінами нашої кафедри, головне завдання яких поставити мету і впевнено йти до неї».

«Лекція «Твій успіх» Галини Бордун була корисною для кожного, як викладачів, так і студентів. Приємно, що меседж спікера співпадає з меседжом викладачів кафедри економіки та менеджменту щодо формування студентів як особистостей, розкриття їх можливостей, мотивування до саморозвитку, самоудосконалення. Вдячна пані Галині за відкритість та бажання поділитися інформацією, яка допоможе студентам навчитися аналізувати своє життя, визначити пріоритети та планувати свій час, день, тиждень, ... рік. Адже мрії можна перевести у проєкт успішної людини, лише потрібно над собою працювати», – підсумувала кандидат наук з державного управління, доцент кафедри економіки та менеджменту Світлана Криштанович.

«Велика вдячність викладачам кафедри економіки та менеджменту за зустріч з прекрасною жінкою Галиною Бордун, яка вкотре надихнула і вмотивувала мене. Такі тренінги є дуже важливими для нас, студентів, оскільки спонукають замислюватися над тим, як ми проводимо наше життя та які помилки допускаємо кожного дня. Дякую за знання, мотивацію, підтримку та скерування на зміни в собі», – зазначила Мар’яна Свирида, студентка 3-го курсу факультету туризму (спеціальність «Менеджмент»).

«Пані Галина поділилася досвідом свого життя та на власному прикладі розповіла, як правильні звички покращують продуктивність дня. Протягом заняття ми проводили самоаналіз, який допоміг мені передивитися розпорядок дня та усвідомити, які зміни потрібно внести, щоб покращити працездатність та досягнути поставлених цілей. Дякую організаторам та спікеру за можливість долучитися до сьогоднішнього семінару!», – сказала Владислава Беспала, студентка 3-го курсу факультету туризму (спеціальність «Менеджмент»).

Отож, так завершилося відкрите заняття дисципліни «Комунікативний менеджмент». Тепер вибір за кожним – виходити на шлях успіху, працюючи над собою, своїми талантами і можливостями, чи бути звичайною людиною, яка боїться яскраво засвітити свою зірку на омріяному небосхилі.


Іванна Литвинець 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ