Курси підвищення кваліфікації викладачів-хореографів Львівської області

Упродовж двох днів, 24-го та 25-го вересня, на базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського вже третій рік поспіль відбулися курси підвищення кваліфікації хореографів Львівської області. Кафедра хореографії та мистецтвознавства нашого вишу (завідувач – професор Валентина Сосіна) щороку оновлює програму курсів, тому викладачі-хореографи завжди з радістю приходять до нас. Цього року кафедру відвідали народний артист України, художній керівник і балетмейстер заслуженого ансамблю танцю України «Юність», відомий хореограф Михайло Ваньовський, а також заслужений артист України Василь Семен.

Викладачі нашого університету доклали чималих зусиль, аби показати різноплановість роботи, що проводиться кафедрою хореографії та мистецтвознавства. У перший день занять студенти ІV курсу разом з учасниками семінару оволоділи методикою викладання акробатики для хореографічних колективів (викладач – Володимир Нетоля).

Другий день був присвячений оволодінню технікою теп-денс (степ) і елементами народно-сценічного танцю (клас старшого викладача Андрія Бойка). Заняття супроводжували студенти ІІІ курсу.

На завершення програми хореографи мали можливість оволодіти разом зі студентами V і VI курсів технікою виконання реабілітаційно-відновлювальних вправ на фітболах і методикою розвитку гнучкості в хореографії.

Викладачі курсів і студенти кафедри танцювали і займалися відновлювальними вправами з великим задоволенням, переймаючи цінний досвід майстрів нашого Університету.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ