Лапичаку Ігорю Євгеновичу – 60!

Сьогодні, 14-го квітня, виповнюється 60 років з дня народження доцента кафедри теорії і методики фізичної культури та заступника декана факультету післядипломної і заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, Відмінника освіти України, Людини з великої літери та справжнього професіонала Лапичака Ігоря Євгеновича!

З цієї нагоди, шановний Ігорю Євгеновичу, увесь колектив нашого Університету сердечно вітає Вас з ювілеєм та щиро бажає Вам завжди бути в повному здоров’ї і з оптимізмом та бадьоро продовжувати свій шлях, пишатися прожитими роками і досягнутими успіхами, дорожити рідними й близькими та зігрівати своє серце любов’ю. Щиро Вам бажаємо, аби минулі роки стали не відміткою віку, а всього лише стажем мудрості та досвіду і мотивацією для постановки нових цілей у житті та їх досягнення!

Ювілей, тим паче 60-ліття, – це традиційно час приймати найпалкіші вітання не лише від рідних, близьких і друзів, а й від колег по роботі та усіх, хто оточує соленізанта. Адже 60 років – це не лише досвід прожитих років, а й повага, заслуги і мудрість. Злі язики кажуть, що саме ця дата – це початок старості. Але насправді це зовсім не так, бо в 60 починається чудова пора життя, наповнена світлими спогадами, теплими зустрічами, добрими усмішками, новими інтересами і втішними вечорами. А прожиті роки – це лише Ваш багатющий життєвий досвід. Та й зрештою, 60 літ – це не так вже й багато, усього-на-всього два рази по якихось 30 років. Тож найблагополучніші роки життя ще попереду!

Як не дивись, з якого боку,
А Ви ще чоловік нівроку;
Хоч за плечима шістдесятка,
Та Вам позаздрять молодятка.

Є порох ще в порохівницях!
І не одна ще молодиця,
Поглянувши в обличчя гоже,
Розділить радо з Вами ложе.

Бо вікові Ви не підвладні,
Такі ж бадьорі і принадні,
Дух молодечий б’є фонтаном,
Вам на спочинок ще зарано.

Ну а завершити усе це
Такою б фразою хотілось,
Аби гаряче Ваше серце
Ще довго без ремонту билось!

Многая літа, пане Ігорю!
І нехай Господь оберігає Вас та Вашу родину!