ЛДУФК прийматиме ІІІ Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського прийматиме ІІІ Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства, який відбудеться 24-го лютого 2020 року в головному корпусі Університету. Чемпіонат проводиться з метою підняття патріотичного духу та популяризації шахів в Україні, налагодження дружних відносин між духовенством з різних регіонів України та сусідніх країн, вдосконалення спортивної майстерності, визначення переможців та призерів змагань.

Нагадаємо, що минулорічний чемпіонат також відбувався в нашому Університеті. Тоді змагалися 26 учасників – представників римо-католицької, греко-католицької та протестантської церков, серед яких найбільшу похвалу за участь здобула сестра Методія Бадецька (Чин Св. Василія Великого), яка розповіла, що в шахи її навчив грати батько. «Ішла сюди і молилася. Це своєрідна зустріч з Господом, який є серед нас, дарує мудрість і творчість», – відзначила тоді сестра Методія.

У 2019 році трійку лідерів очолили найвправніші представники духовенства: на першій сходинці – кандидат в майстри спорту з шахів о. Віктор Квасній (Чин Св. Василія Великого); на другій – о. Михайло Цегельський (Львівська Архиєпархія УГКЦ); на третій – Валерій Купчак (Львівська духовна семінарія).

Отож, ІІІ Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства відбудеться 24-го лютого 2020 року в головному корпусі ЛДУФК (вул. Костюшка, 11).

Реєстрація учасників –
з 10:00 до 10:45

Урочисте відкриття –
з 10:45 до 11:00

Початок змагань –
об 11:00 год

До участі в змаганнях допускаються священники, диякони, семінаристи, монахи, монахині усіх християнських конфесій міста. Благодійний внесок на обід – 100 гривень.

Турнір пройде за швейцарською системою у 9 турів. Контроль часу 10 хвилин + 5 секунд за кожен зроблений хід. Обрахунок міжнародного рейтингу рапід.

Переможці турнірів визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. За однакової кількості набраних очок місця визначаються додатковими показниками (бухгольц, середній бухгольц, кількість перемог).

Абсолютний переможець, срібний та бронзовий призери турніру будуть нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними призами. Витрати на організацію і проведення змагань, нагородження переможців проводяться коштом Центру душпастирства та розвитку фізичної культури і спорту Львівської Архиєпархії УГКЦ та Львівської міської федерації шахів.

Відповідальність за проведення турніру покладається на оргкомітет та головну суддівську колегію. Турнірний директор – о. Михайло Цегельський (моб. тел. +38 (067) 760 10 05).

Обов’язкова попередня реєстрація:

Сторінка турніру –