ЛДУФК проводить набір на нову спеціальність – ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського у 2019 році проводить набір на навчання за новою спеціальністю 017 Фізична культура і спорт (ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ) з можливістю продовження навчання в магістратурі за вказаною спеціальністю.

Прийом абітурієнтів на денну та заочну форми навчання для здобуття ступеня «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти відбувається на підставі сертифікатів ЗНО з предметів:

1. Українська мова та література
2. Біологія.
3. Додатково абітурієнти складають творчий конкурс з оцінювання фізичних здібностей.

Професійні назви робіт, які здатний виконувати фахівець рівня вищої освіти «бакалавр» зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» (освітня програма – «Фізична реабілітація»):

1. Фахівець з фізичної реабілітації.
2. Методист з професійної реабілітації.
3. Асистент вчителя-реабілітолога.
4. Масажист.
5. Масажист спортивний.
6. Тренер з виду спорту (федерації, збірної чи клубної команди, спортивної школи тощо).
7. Тренер-викладач з виду спорту (спортивної школи, секції).
8. Фітнес-тренер.
9. Інструктор-методист спортивної школи.
10. Інструктор з аеробіки.
11. Інструктор-методист тренажерного комплексу (залу).
12. Інструктор із стройової та фізичної підготовки.
13. Інструктор-методист з фізичної культури та спорту.
14. Фахівець із організації дозвілля.
15. Інструктор оздоровчо-спортивного туризму (за видами туризму).

Об’єкти працевлаштування:

1. Заклади оздоровчого спрямування (профілактичні, оздоровчі та спортивні).
2. Реабілітаційні центри,спортивні клуби,спортивні команди, фітнес центри, заклади загальної середньої освіти, ДЮСШ.