ЛДУФК запрошує на проект «Освітній десант»

Напередодні професійного свята працівників освіти, в суботу 5-го жовтня 2019 року Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського прийматиме захід «Освітній десант», який спрямований на підвищення кваліфікації науково-педагогічних співробітників ЗВО і популяризацію сучасних підходів у викладанні та навчанні. Проект реалізовуватимуть тренери організацій, які зарекомендували себе у сфері підвищення кваліфікації освітян. Освітній десант мандруватиме до чотирьох міст України: Вінниці, Тернополя, Львова та Дніпра. Приємно, що у Львові цей перформанс освітніх майстер-класів відбудеться саме в нашому Університеті.

Отож, як анонсують організатори, учасників «Освітнього десанту» чекають короткі виступи від спікерів заходу, майстер-класи, зустрічі з однодумцями та якісний нетворкінг. Говоритимуть про нові підходи у викладанні та навчанні й сучасні ролі викладача; теорію поколінь і її вплив на навчання та викладання; компетентності XXІ ст. на думку роботодавців і як їх розвивати в процесі навчання та викладання.

Двогодинні майстер-класи будуть присвячені сучасним підходам і методам у викладанні та навчанні: фасилітації, тренінгу, коучингу тощо; інструментам розвитку компетентностей XXІ ст. під час начального процесу: креативності, роботи в команді, ефективної комунікації, емоційного інтелекту.

На майстер-класах надаватимуть конкретні інструменти, які можна буде використовувати в своїй практиці. Кожен учасник не тільки побачить зі сторони, як працює ведучий, а й буде повноцінним учасником освітнього перформансу. Кожен учасник отримає сертифікат про участь у заході.

Час проведення заходу: з 10:00 до 16:00
Реєстрація: 9:00-9:55
Вартість участі: 240 грн + 6 грн сервісний збір
• Кількість місць обмежена!

КВИТКИ ТУТ:

Для купівлі квитка треба зареєструватися / авторизуватися на сайті та заповнити реєстраційну анкету заходу.

ОПИС ПОДІЙ, ПОСИЛАННЯ НА КВИТКИ ТА ОПИС МАЙСТЕР-КЛАСІВ ТУТ:

КОНТАКТИ:
(093) 581-81-13, (097) 881-76-75 Nelia Lebid

До зустрічі 5 жовтня на «Освітньому десанті»
у Львівському державному університеті фізичної культури
імені Івана Боберського (м. Львів, вул. Костюшка, 11)