Легкоатлетки Анна Голуб та Аліна Тильман – призери юніорської першості України-2019

У місті Суми 4–5 лютого відбулася першість України-2019 з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Команда Львівської області зайняла підсумкове дев’яте загальнокомандне місце, набравши 321 очко.

У складі естафетної команди в бігу 4х200 м, яка виборола бронзові нагороди, виступали дві студентки другого курсу факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури, вихованки завідувача кафедри легкої атлетики, доцента Ярослава Свища – Анна Голуб та Аліна Тильман.

Крім того, Анна Голуб стала фіналісткою у бігу на 200 м, посівши шосте місце. А студент факультету фізичної реабілітації Остап Соколов фінішував на шостій позиції у фіналі бігу на 200 м та посів дев’яте місце у бігу на 60 м.