Легкоатлетки ЛДУФК – чемпіонки України-2018 в естафеті 4х400 м

Минулими вихідними, 22-го та 23-го вересня, у Черкасах відбувся Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Загалом у змаганнях брали участь легкоатлети 16-ти команд.

Команду Львівської області представляли чотири вихованки доцента кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури Ярослава Свища – Романа Харченко (51 група факультету педагогічної освіти), Рената Механчук та Іванна Остимчук (обидві – 42 група ФПО) і Анна Голуб (2 група факультету фізичної культури і спорту), а також Мар’яна Шостак – учениця Львівського державного училища фізичної культури.

Команда Львівщини, виступаючи у категорії «молодь», в естафеті 4х400 метрів здобула перемогу з результатом 3 хвилини 56.03 секунди. Зазначимо, що це найкращий час, продемонстрований на звітних змаганнях! Відповідно на найвищу сходинку п’єдесталу пошани зійшли Іванна Остимчук, Романа Харченко, Рената Механчук та Мар’яна Шостак.

Не залишилися львів’янки без нагород і в естафеті 4х100 метрів, де Іванна Остимчук, Романа Харченко, Рената Механчук та Анна Голуб фінішували третіми і тим самим стали володарками бронзових медалей.