Лідія Тимошенко підкорила Туніс (ФОТО)

Уже стало доброю традицією, що після кожних змагань з плавання серед ветеранів старший викладач кафедри спортивного туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Лідія Тимошенко повертається з чималою кількістю нагород. Не став виключенням й Відкритий чемпіонат Тунісу і Арабських країн, де вкотре на міжнародному п’єдесталі пошани у національних кольорах України стояла наша чемпіонка!

У загальнокомандному заліку українська команда плавців-ветеранів, сформована на базі клубу «Євро-Львів» стала срібним призером цих змагань, де за нагороди вели відчайдушну боротьбу представники 98-ми клубів із 32 країн світу.

А Лідія Тимошенко завоювала золоті медалі на дистанціях 200 метрів вільним стилем і брасом та в естафетах 4х50 метрів (жіночій і змішаній), срібні – на дистанціях 50 і 100 метрів брасом.

Ці нагороди та загалом регулярні заняття плаванням додають сил і енергії нашій завжди усміхненій та позитивно налаштованій Лідії Олексіївні, яким у такий спосіб сама собі зробила найкращий подарунок до ювілею, котрий Лідія Олексіївна Тимошенко зустрічатиме завтра, 9-го травня. Вітаємо!