Лідія Тимошенко виборола шість медалей на Кіпрі (Фото)

Старший викладач кафедри спортивного туризму Львівського державного університету фізичної культури Лідія Тимошенко завоювала 6 медалей (1 золоту, 2 срібні, 3 бронзові) на престижних міжнародних змаганнях «Masters» з плавання, які днями завершилися в Лімасолі (Кіпр).

Зокрема, Лідія Тимошенко, яка на цих змаганнях представляла клуб «Euro-Lviv», у своїй віковій категорії найшвидше за своїх суперниць подолала дистанцію 200 метрів брасом. Друге місце – виборола на стометрівці брасом і в змішаній естафеті. А три бронзи – на 50-метрівках вільним стилем і брасом та в жіночій естафеті.

Цікаво, що конкурентками нашої Лідії Тимошенко в боротьбі за місце на п’єдесталі були плавчині Росії, Угорщини, Румунії, Болгарії, Німеччини, Польщі, Нідерландів, Франції, Єгипту та Греції.

За словами п. Лідії змагання пройшли на доволі високому організаційному рівні. Його проведенню навіть не зашкодили тайфуни на Кіпрі. Більше учасників лякали блискавки і дощ зі шквальним вітром, бо змагалися вони у басейні під відкритим небом. Навіть довелося призупинити змагання на дві години, після чого плавці змагалися практично до опівночі.

Отож вітаємо п. Лідію Тимошенко із черговими нагородами міжнародних змагань і бажаємо ще багато років активного життя!