«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» – третя у Чернівцях

Із 5 по 8 жовтня 2018 року в Чернівцях відбувся традиційний Всеукраїнський турнір, присвячений 143-й річниці заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Підопічні Василя Ковцуна з команди «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» посіли призове третє місце.

Загалом, цьогоріч у турнірі змагалися п’ять команд, які уже невдовзі стартуватимуть у вищій та першій лігах чемпіонату України – «КФВ-ДЮСШ №2» (Івано-Франківськ), «Буковинка-2» (Чернівці), «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» (Львів), «Буковинка-ЧНУ імені Юрія Федьковича» (Чернівці) та команда ДЮСШ м. Деражня.

Оскільки турнір мав статус передсезонного, то наставник львівської команди Василь Ковцун дав можливість пограти усім своїм гравцям, бо вже наприкінці тижня (13-14 жовтня) «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» і «Буковинка» у місті Лева (вул. Пулюя, 20) стартують у чемпіонаті України серед жіночих клубів вищої ліги, де їхніми суперницями будуть два представники Запоріжжя.

А в Чернівцях першого ігрового дня турніру львівські студентки обіграли «Буковинку-2» – 2:1 (23:25, 25:7, 27:25). Наступного дня «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» поступилася волейболісткам з Івано-Франківська – 1:2 (22:25, 25:19, 22:25). Третю гру турніру наша команда виграла у ДЮСШ м. Деражня – 2:1 (25:10, 25:10, 20:25). У вирішальний день турніру львівські волейболістки обіграли головну команду Чернівців, волейболісток Національного університету імені Юрія Федьковича – 2:1 (25:18, 23:25, 25:21).

Кращим гравцем організатори визнали Коваль Анастасію, студентку 5 курсу ЛДУФК (ФКіС, магістратура).

Підсумкове становище команд-учасниць турніру: 1 м. «КФВ-ДЮСШ №2» (Івано-Франківськ) – 10 очок; 2 м. «Буковинка-ЧНУ імені Юрія Федьковича» (Чернівці) – 8; 3 м. Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» (Львів) – 7; «Буковинка-2» – 3; ДЮСШ м. Деражня – 2.

Склад команди ВК «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ»: студентки ЛДУФК – Лозова Діана-Романа 1 курс ФКіС, Баран Олександра, Левицька Софія, Манько Альона та Скибінська Сусанна – 2 курс ФКіС, Гончар Наталія – 3 курс ФТ, Свирида Ірина – 3 курс ФКіС, Дацько Наталія – 3 курс ФПО, Коваль Анастасія – 5 курс ФКіС – магісістрантка та 6 курс Кримська Яна та Лис Ірина (капітан команди), Рибай Соломія – студентка 2 курсу ЛНУ імені Івана Франка, Пекарська Олександра – курсантка 2 курсу ЛДУБЖД, Пятковська Ірина – викладач Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.