Львівська гандбольна «Галичанка» розпочала підготовку до сезону-18/19

Чинні чемпіонки України гандболістки львівської «Галичанки», кістяк якої складають нинішні студентки та випускниці Львівського державного університету фізичної культури, а тренує команду Василь Козар, який вищу освіту здобував також у стінах нашого вишу, вийшли з відпустки та розпочали підготовку до нового сезону зі зборів у Скадовську.

Навчально-тренувальні збори у Скадовську (Херсонська область) триватимуть два тижні – з 16-го по 28-е липня. Там гандболістки тренуються тричі на день, здебільшого на морі та піску. Головним завданням зборів є функціональна підготовка гравців до майбутніх змагань.

Зі Скадовська «Галичанка» повернеться до Львова 29-го липня та продовжить підготовку у залі. Основний акцент буде зроблено на спеціальній та техніко-тактичній підготовці.

Надалі планується участь у двох турнірах: 10–12 серпня у Щецині (Польща) та 17–19 серпня вдома – у відкритому Кубку Львова. За попередніми даними за львівський Кубок окрім «Галичанки» боротимуться миколаївський «Реал» та команди Бреста (Білорусь) і Баку (Азербайджан).

Отаке насичене літо очікує підопічних Василя Козара. Зазначимо, що за час відпустки склад команди зазнав суттєвих змін.

Троє провідних гандболісток команди – Наталія Воловник, Наталія Стрюкова і Марина Коновалова – перебралися у закордонні клуби. Наталія Воловник та Наталія Стрюкова й надалі залишаться одноклубницями, але тепер гратимуть у польській команді Energa (Кошалін). А Марина Коновалова виступатиме в чемпіонаті Азербайджану (до слова, у тому ж клубі, в якому торік «прописалася» ще одна галичанка, воротарка Єлизавета Гілязетдінова). Ще дві гравчині – Анастасія Баранович і Наталія Сабова завершили гандбольну кар’єру.

На зміну досвідченим гравчиням прийшла амбітна молодь. Лави «Галичанки» на новий сезон поповнять восьмеро гандболісток Львівського училища фізичної культури – цьогорічні випускниці та учениці.

РОЗШИРЕНИЙ  СКЛАД «ГАЛИЧАНКИ»
НА  СЕЗОН  2018/2019

ВОРОТАРІ: Марія Гладун (1996 р.н.), Вікторія Cалтанюк (2000 р.н.), Марина Валієва (2002 р.н.)

ЛІНІЙНІ: Ірина Стельмах (1994 р.н.), Ольга Василяка (1997 р.н.), Ірина Прокоп’як (2003 р.н.)

РОЗІГРУЮЧІ: Мар’яна Маркевич (1998 р.н.), Софія Давидянц (1997 р.н.), Ольга Братковська (2001 р.н.), Яна Борисевич (2002 р.н.)

КРАЙНІ: Тетяна Череп (1999 р.н.), Юлія Головко (2000 р.н.), Катерина Козак (2002 р.н.) – ліві крайні; Діана Колодійчак (1999 р.н.), Діана Дмитришин (2002 р.н.) – праві крайні

ПІВСЕРЕДНІ: Наталія Савчин (1996 р.н.), Ілона Гайкова (1997 р.н.), Тетяна Поляк (1999 р.н.), Валентина Фроляк (2001 р.н.) – ліві півсередні; Ангеліна Овчаренко (2002 р.н.) – права півсередня.

За матеріалами hcgalychanka.com.ua