Львівські «Левиці» завтра завершать боротьбу за медалі Суперліги з регбі-7

Третій, заключний тур чемпіонату України 2020 року з регбі-7 серед жіночих команд Суперліги відбудеться у суботу, 10-го жовтня, у Львові, на стадіоні «Юність» (вулиця Болгарська, 4). Початок поєдинків – о 10:00. Боротьбу за нагороди ведуть чотири команди – київський «Авіатор», збірна Одеси, «ХТЗ-Олімп» з Харкова та львівські «Левиці», головним тренером яких є випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Артем Глинка.

У складі «Левиць» грає низка студенток нашого Університету, а лідером львівської команди є гравчиня національної збірної України Наталія Козачук, яка минулого року закінчила магістратуру ЛДУФК. Цікаво, що Наталка виступає у складі одразу двох національних команд – окрім регбі-7, вона захищає ворота хокейної «синьо-жовтої» дружини, причому є її основним голкіпером.

Зазначимо, що національна першість зразка 2020 року в найвищому вітчизняному жіночому дивізіоні з регбі-7 проходить в три тури. На кожному з них команди проводять турнір в одне коло. Тож загалом упродовж трьох турів команди зіграють по дев’ять матчів. Місця у турнірній таблиці визначатимуться за кількістю набраних очок у всіх іграх. У разі рівної кількості турнірних очок, перевага віддається команді, яка має кращі показники в особистих поєдинках.

Втім, уже за підсумками двох перших турів, які відбулися в Києві та Одесі, стало відомо, що цьогоріч титул здобула збірна Одеси, яка виграла усі шість матчів і наразі випереджає найближчого переслідувача, столичний «Авіатор», на 16 очок. А в одному турі можна набрати максимум 15 пунктів.

Натомість доля срібного і бронзового комплекту медалей не визначена. Причому і київський «Авіатор», і «ХТЗ-Олімп» з Харкова, і львівські «Левиці» майже з рівними шансами претендують як на «срібло», так і на «бронзу». При цьому кожна з цих трьох команд у підсумку може залишитися, як кажуть, і з пустими руками. А чим усе закінчиться, дізнаємося саме по завершенні шести суботніх матчів на полі стадіону «Юність» міста Лева.

РЕГБІ-7. ЖІНКИ. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
СУПЕРЛІГА-2020