Магістрант ЛДУФК Роман Гладиш виступить на чемпіонаті світу-2020 з велотреку

26-го лютого у Берліні розпочнеться головне змагання поточного сезону з велоперегонів на треку – чемпіонат світу 2020 року, учасники якого не лише визначатимуть володарів медалей планетарного форуму, а й боротимуться за ліцензії, що дозволять влітку змагатися на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020, які прийматиме Токіо.

У складі національної збірної України в столиці Німеччини змагатиметься й магістрант факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Роман Гладиш, який на початку грудня минулого року вперше здобув «золото» етапу Кубка світу.

Нагадаємо, на велотреку у далекому новозеландському Кембриджі він показав найкращий результат (500 очок) в дисципліні скретч – гонці з масового старту на 15 км. Слід відзначити, що в боротьбі за перше місце галичанин випередив переможця Європейських Ігор-2019 у столиці Білорусі Мінську грека Хрістоса Волікакіса та чемпіона світу 2018 року білоруса Євгенія Королька. Звитяга в боротьбі з такими опонентами лише додала вагомості досягненню нашого велосипедиста.

Зазначимо, що у Новій Зеландії Роман Гладиш вперше здобув «золото» етапу Кубка світу. Втім, слід сказати, що це був не перший його успіх на міжнародних змаганнях найвищого рівня. Зокрема, влітку 2018 року львів'янин виборов золоту медаль в цій же дисципліні скретч на чемпіонаті Європи в шотландському місті Глазго.

А на шостому, заключному етапі Кубка світу поточного сезону в канадському Мілтоні, що відбувся наприкінці січня, Роман Гладиш у складі збірної України посів п’яте місце в командній гонці переслідування та замкнув ТОП-20 у омніумі – велосипедному багатоборстві, у програму якого входять п’ять різних гонок.