Магістранти ЛДУФК зустрілися з тренером призера Юнацької Олімпіади-2018 (Фото)

У межах семінарського заняття з дисципліни «Теорія і методика спорту вищих досягнень» магістранти факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури зустрілися з тренером гімнастки Христини Пограничної, срібної призерки ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018, старшим викладачем кафедри гімнастики ЛДУФК, кандидатом наук з фізичного виховання та спорту Іриною Рудою. 

На кафедрі теорії спорту та фізичної культури вчора, 23-го жовтня 2018 року, відбулося семінарське заняття за темою «Тренер-професіонал» з дисципліни «Теорія і методика спорту вищих досягнень» для магістрантів факультету фізичної культури і спорту. Розглядаючи питання теми, наші студенти мали можливість поспілкуватися із тренером з художньої гімнастики Рудою Іриною Євгенівною, 15-річна вихованка якої Христини Погранична кілька днів тому в столиці Аргентини Буенос-Айресі виборола срібну медаль ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 у багатоборстві, набравши за виконання чотирьох вправ – зі стрічкою, булавами, обручем і м’ячем – 65,100 бала. 

Нагадаємо, що ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри-2018 відбулися у Буенос-Айресі з 6-го по 18-е жовтня. У ході розмови Ірина Євгенівна передала відчуття, які вона отримала перебуваючи в олімпійському селищі, на спортивній арені, при відкритті та закритті змагань, поділилася із магістрантами своїми враженнями і досвідом, а також розповіла про особливості підготовки Христини Пограничної до головних змагань сезону і труднощі, з якими їм довелося стикнутися.

Тренер-викладач Ірина Руда надихнула та додала мотивації магістрантам на досягнення поставлених цілей у спортивній і тренерській діяльності. Вона та її учениця стали для студентів яскравим прикладам того, що в спорті недосяжних цілей не існує.

На останок хочемо подякувати Ірині Євгенівні за спілкування, а викладачам кафедри теорії спорту та фізичної культури висловити слова вдячності за таку цікаву і емоційну зустріч. 

 

Студентка 51 групи факультету ФКіС 
Анастасія Дмитренко 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ