Медальні здобутки борців ЛДУФК у Тернополі

У Тернополі відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби – «Тернове поле», де студенти Львівського державного університету фізичної культури відзначилися медальними здобутками.

Зокрема, у фіналі вагової категорії до 57 кг студент другого курсу факультету фізичної культури і спорту Віктор Стасів поступився борцю із Харкова Камілю Карімову і в підсумку посів друге місце.

У ваговій категорії до 97 кг третє місце здобув четвертокурсник факультету педагогічної освіти Павло Білас, який у півфінальній сутичці поступився студенту Львівського училища фізичної культури Данилу Стасюку, а у сутичці за бронзову медаль здолав представника Миколаєва Віктора Антипенка.

Також у цій категорії п’яте місце посів студент другого курсу факультету туризму Тарас Ципук. На початкових стадіях припинили боротьбу за нагороди інші троє студентів нашого університету – третьокурсник факультету фізичної культури і спорту Олександр Скумін (вага до 65 кг), студент четвертого курсу факультету фізичної терапії та ерготерапії Назар Василишин (вага до 79 кг) та четвертокурсник факультету педагогічної освіти Денис Каланджій (вага до 97 кг).