Медальний врожай легкоатлетів ЛДУФК на командному чемпіонаті України (Фото)

У Луцьку, на стадіоні «Авангард», упродовж чотирьох днів тривали змагання з легкої атлетики, до лона переможців та призерів яких пробилася й низка студентів і випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Спочатку, упродовж перших двох днів, визначалися переможці та призери першості України 2020 року серед юніорів вікової категорії U-18. Після цього відбувся командний чемпіонат України поточного року серед дорослих і молоді U-23 та національний командний чемпіонат з легкоатлетичних багатоборств.

Представники кафедри легкої атлетики ЛДУФК (завідувач – доцент Ярослав Свищ) на юніорській першості України здобули одну нагороду. Другокурсник факультету фізичної культури і спорту Віталій Дахній (на фото внизу) у підсумковому протоколі набрав другу суму в змаганнях десятиборців і тим самим зійшов на «срібну» сходинку медального подіуму.

Натомість упродовж командного чемпіонату України серед дорослих і молоді та командного чемпіонату України з легкоатлетичних багатоборств «інфізівці» вибороли 18 медалей. Зокрема, магістрант факультету педагогічної освіти Степан Дем’янчук здобув «золото» у штовханні ядра серед дорослих. У цьому ж виді змагань магістрантка факультету фізичної культури і спорту Христина Бойчук показала третій результат серед молоді та посіла п’яте місце серед дорослих. А цьогорічний випускник бакалаврату факультету фізичної культури і спорту Віталій Гаюк (на фото внизу) виборов срібну нагороду у багатоборстві серед дорослих та золоту медаль серед молоді.

Магістранта факультету педагогічної освіти Вікторія Дуткевич зайняла п’яте місце у фіналі бігу на 3000 м з перешкодами серед дорослих, а Вікторія-Наталія Хамула у секторі для стрибків у довжину посіла четверте місце серед дорослих та показала найкращий результат у заліку серед молоді. Золотою медалісткою молодіжного чемпіонату в стрибках у висоту стала й студентка четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Ілона Заскалько, яка також замкнула першу шістку серед дорослих. А її одногрупник Руслан Кльоз фінішував першим серед молоді у бігу на 400 м з бар’єрами та став четвертим серед дорослих. Ще один цієї групи Станіслав Козак посів п’яте місце у бігу на 10000 м, а четвертокурсник факультету педагогічної освіти Ілля Оліферовський показав шостий результат в стрибках у висоту серед молоді.

Друге місце в естафетному бігу 4х400 м серед молоді у складі збірної Львівської області посіли магістрант факультету фізичної культури і спорту Валентин Горевич та двоє студентів цього факультету – четвертокурсник Руслан Кльоз і третьокурсник Олександр Охрімчук, які у такий спосіб стали срібними призерами.

Окрім того, високі результати продемонструвала низка випускників нашого Університету. Зокрема, один з топових стрибунів у висоту в світі Андрій Проценко очікувано став золотим медалістом. Титул чемпіона України також виборов Дмитро Шеремет, якому не було рівних у секторі для метання спису.

По дві медалі завоювали Орися Дем’янюк («золото» у бігу на 1500 м і «срібло» на дистанції 800 м) та Роман Ростикус («золото» у бігу на 3000 м з перешкодами та «бронза» на дистанції 5000 м – на фото внизу). Третім фінішував у бігу на 3000 м з перешкодами Костянтин Коляда. Бронзову медаль виборола й Тамара Євдокимова, яка показала третій результат у метанні списа. А Назар Чапля зупинився за крок до медального подіуму, посівши четверте місце у бігу на 3000 м.