Нещодавно вийшов друком навчальний посібник «Медико-біологічні основи фізичної терапії, ерготерапії («Нормальна анатомія» та «Нормальна фізіологія»)». Автори – викладачі кафедри анатомії та фізіології нашого Університету – кандидат біологічних наук, доцент Мирослава Яківна Гриньків, кандидат біологічних наук, доцент Тетяна Миколаївна Куцериб, старший викладач Станіслав Іванович Крась, кандидат біологічних наук, доцент Софія Михайлівна Маєвська і кандидат біологічних наук, професор Федір Васильович Музика.

Медико-біологічні основи фізичної терапії, ерготерапії («Нормальна анатомія» та «Нормальна фізіологія») : навч. посіб. / Мирослава Гриньків, Тетяна Куцериб, Станіслав Крась, Софія Маєвська, Федір Музика. – Львів : ЛДУФК, 2019. – 146 с.

ISBN 978-617-7336-45-6

Навчальний посібник призначений для підготовки до державної атестації з медико-біологічних основ фізичної терапії та ерготерапії. Видання містить інформацію у питаннях і відповідях із дисциплін «Нормальна анатомія» та «Нормальна фізіологія».

Для бакалаврів вищих навчальних закладів, які опановують спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія».