Міжнародна інтегрована програма підготовки тренерів – 2019

VІІ сезон Міжнародної інтегрованої програма підготовки тренерів TOT-EUROPEAN-2019 за участю провідних вітчизняних та зарубіжних тренерів, коучерів і фахівців з медіації та фасилітації з України, Польщі, Італії, Франції та США триватиме з березня по липень 2019 року.

Міжнародна інтегрована програма підготовки тренерів спрямована на створення в Україні школи тренерів світового рівня із використанням досвіду провідних світових центрів ТОТ, зокрема – Канади, США, Польщі.

До участі запрошуються всі (фахівці суміжних галузей, практики, студенти), хто хоче опанувати систему тренерських навичок, набути нову спеціалізацію, підвищити кваліфікацію, розпочати самостійну тренерську практику.

Учасникам TOT-EUROPEAN-2019 пропонується чотирьохступенева програма, кожний сезон / ступінь якої зорієнтований на засвоєння і опанування комплексу знань і навичок від базового рівня володіння навичками (basic proficiency skills) до вищого загального рівня володіння навичками (higher general level of skills). Надалі слухачі матимуть можливість спеціалізації залежно від обраної сфери тренерської практики: бізнес-тренінг,
психологічний тренінг, громадський тренінг, навчальний тренінг тощо, отримуючи при цьому вищий спеціалізований рівень володіння навичками (higher level of specialized skills). Заявки приймаються на всі рівні навчання.

Більш детально з інформацією можна ознайомитися ТУТ.