Міжнародний гросмейстер Кірілл Шевченко – переможець Sevilla Open-2020

Студент першого курсу факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, міжнародний гросмейстер Кірілл Шевченко здобув «золото« 45-го за ліком міжнародного шахового турніру Sevilla Open-2020 (Abierto Internacional Ciudad de Sevilla), який завершився в іспанському місті Севілья. Загалом в турнірі взяли участь понад 300 шахістів, які визначали переможця та призерів за швейцарською системою у дев’ять турів.

Український гросмейстер завершив змагання з феноменальним за шаховими мірками результатом – 8,5 очок з 9-ти можливих. Єдину нічию студент ЛДУФК підписав у шостому турі з вірменським шахістом Кареном Григоряном, який у підсумку завершив турнір на другому місці. Всіх інших суперників українець обіграв, в тому числі, двох співвітчизників – Анатолія Поліванова та Віталія Бернадського. Віталій у підсумку на цьому турнірі посів 16-е місце, а Анатолій – 19-е.

«Саме на цьому шаховому турнірі в Севільї у 1987 році грали легендарні Гаррі Каспаров та Анатолій Карпов, – розповів Кірілл Шевченко. – Я був шостим за стартовим номером. Змагання виявилися важкими, оскільки були сильні учасники. Суперниками були шахісти з Індії, Вірменії, Китаю та інших країн. Радію, що перемогу вдалося привезти в Україну».