На чемпіонаті та Кубку України-2018 з вільної боротьби представники ЛДУФК здобули 13 медалей

У Хмельницькому завершився чемпіонат України серед жінок та Кубок України 2018 року серед чоловіків з вільної боротьби. Звітні змагання, в яких на килим виходили борці з 16-ти областей країни, є етапом відбору на чемпіонат світу поточного сезону. Турнір проходив упродовж чотирьох днів у спеціалізованому залі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

Приємно відзначити, що серед переможців та призерів традиційно чимало нинішніх студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури. Загалом у Хмельницькому представники нашого вишу здобули 13 медалей – сім золотих, дві срібні та чотири бронзові.

У змаганнях жінок чемпіонкою України стала одна з найіменитіших борчинь Європи сьогодення, аспірантка ЛДУФК Юлія Ткач (вага до 62 кг), яка в фіналі здобула перемогу над студенткою четвертого курсу нашого університету Анною Губко. Золоті нагороди вибороли й випускниця ЛДУФК Алла Черкасова та третьокурсниця Анастасія Шустова, яким не було рівних у вагових категоріях до 68 кг і 76 кг відповідно. А ще одна випускниця нашого вишу Богдана Ящук здобула «бронзу» у вазі до 53 кг.

А найбільшого успіху борчині ЛДУФК на змаганнях у Хмельницькому досягли у змаганнях вагової категорії до 55 кг, де вони здобули повний комплект медалей. У фіналі в цій вазі на килимі зійшлися Ольга Шнайдер та Ірина Гусяк, які вищу освіту отримали у нашому університеті. Цього разу перемогу здобула Ольга, а Ірина стала срібним призером. На третю сходинку медального подіуму зійшла студентка четвертого курсу ЛДУФК Тетяна Польова, яка виборола «бронзу».

Не залишилися представники Львівського державного університету фізичної культури без нагород і в кубкових баталіях чоловіків. Одразу п’ятеро випускників нашого вишу зійшли на п’єдестал пошани, причому троє на його найвищу сходинку. Зокрема, володарями почесного трофею стали Іван Кусяк, Іван Петрів та Віталій Гурський, які боролися у вагових категоріях до 74 кг, 70 кг і 65 кг відповідно. А рідний брат останнього Ярослав Гурський та Андрій Блажейко стали бронзовими призерами змагань у ваговій категорії до 61 кг.