На Чемпіонаті України-2019 в приміщенні легкоатлети ЛДУФК здобули дві медалі

З 24-го по 26-е січня 2019 року в Сумах відбувся Командний Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. У змаганнях брало участь 26 команд. Команда Львівської області посіла дев’яте загальнокомандне місце. У складі львівської команди виступали й 12 студентів кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури.

В активі легкоатлетів нашого університету дві нагороди. Зокрема, студентка четвертого курсу факультету педагогічної освіти Дуткевич Вікторія (тренер – Ярослав Свищ) посіла друге місце і здобула срібну медаль у бігу на дистанції 2 000 м з перешкодами. А магістрант цього ж факультету Дем’янчук Степан (тренер – Василь Західний) показав третій результат та став бронзовим призером у штовханні ядра.

Окрім призерів, ще п’ятеро студентів нашого Університету
продемонстрували результати на рівні ТОП-10:

• Гаюк Віталій (31 група ФФКіС) – 6 місце в стрибках з жердиною;
• Кравчук Вадим (52 група ФФКіС) – 7 місце в стрибках у висоту;
• Оліферовський Ілля (21 група ФПО) – 8 місце в стрибках у висоту;
• Остимчук Іванна (42 група ФПО) – 9 місце в бігу на 800 м і 1500 м;
• Трохімчук Юрій (51 група ФПО) – 10 місце в бігу на 400 м.