На Чемпіонаті України-2019 в приміщенні легкоатлети ЛДУФК здобули дві медалі

З 24-го по 26-е січня 2019 року в Сумах відбувся Командний Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. У змаганнях брало участь 26 команд. Команда Львівської області посіла дев’яте загальнокомандне місце. У складі львівської команди виступали й 12 студентів кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури.

В активі легкоатлетів нашого університету дві нагороди. Зокрема, студентка четвертого курсу факультету педагогічної освіти Дуткевич Вікторія (тренер – Ярослав Свищ) посіла друге місце і здобула срібну медаль у бігу на дистанції 2 000 м з перешкодами. А магістрант цього ж факультету Дем’янчук Степан (тренер – Василь Західний) показав третій результат та став бронзовим призером у штовханні ядра.