На чемпіонаті ВНЗ України з важкої атлетики студентки ЛДУФК здобули п’ять медалей (Фото)

У чарівному Кам’янці-Подільському, на найсучаснішій в Україні важкоатлетичній базі спортивної підготовки СК «Епіцентр» триває чемпіонат України-2018 з важкої атлетики серед студентів закладів вищої освіти. Студентки Львівського державного університету фізичної культури здобули п’ять нагород – дві золоті та три бронзові медалі.

На чемпіонат України-2018 серед студентів збірна команда Львівського державного університету фізичної культури вирушила у повному складі – п’ять жінок і семеро чоловіків. У перший день першості змагалися жінки. Свій клас підтвердили важкоатлетки нашого університету. Вже у першому потоці змагань вагової категорії до 48 кг студентка п’ятого курсу факультету фізичної реабілітації, майстер спорту Ольга Заяць змогла вибороти чемпіонство (результат у ривку – 55 кг, у поштовху – 66 кг). Попри отриману травму під час ривка у цій же ваговій категорії, бронзову нагороду змогла вибороти студентка першого курсу Ярина Петрук (результат 45 кг + 54 кг).

Переможницею чемпіонату ВНЗ у ваговій категорії до 75 кг стала наша досвідчена студентка четвертого курсу Діана Нагорнюк (результат 77 кг + 90 кг). За свою кар’єру вона більше десяти разів ставала призеркою національних змагань та міжнародних турнірів серед спортсменок різних вікових груп і зараз вперше піднялася на найвищу сходинку національного п’єдесталу.

Бронзову нагороду також виборола студентка першого курсу Тетяна Малявська у ваговій категорії до 63 кг (результат 60 кг + 71 кг). Цікаво, що по ходу змагань Тетяна програвала третє місце суперниці з Хмельницького, але в останніх спробах завдяки своїм вольовим зусиллям таки виборола «бронзу». Також бронзову нагороду здобула студентка п’ятого го курсу Софія Константинова у ваговій категорії до 69 кг (результат 57 кг + 83 кг).

Таким чином усі студентки нашого університету повертаються додому із нагородами чемпіонату України. Вітаємо! Тепер у боротьбу вступають чоловіки.

Зазначимо, що цьогоріч даний захід приурочений 100-річчу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. На одному із заходів відбулася спільна конференція із двома легендарними олімпійськими чемпіонами з важкої атлетики – Юрієм Зайцевим та Наталією Скакун, а також вручення дипломів випускникам вищезазначеного навчального закладу.