На підготовку вітчизняних олімпійців у 2021 році уряд виділить 2,8 млрд грн

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт розповів, скільки грошей витратить держава на підготовку українських спортсменів до літньої Олімпіади в Токіо (Японія) та зимових Ігор у Пекіні (Китай) в 2021 році.

«Підняли тему підготовки наших спортсменів до Олімпійських ігор. На наступний рік передбачається виділення коштів з державного бюджету у розмірі 2,8 млрд грн на підготовку й участь українських спортсменів у літніх Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх 2021 року та підготовку до зимових Ігор 2022 року. Впевнений, що наші майбутні чемпіони матимуть змогу повноцінно підготуватися до змагань», – цитує Вадима Гутцайта офіційний сайт Міністерства молоді і спорту.

Серед визначених завдань – забезпечити організацію навчально-тренувальних зборів українських команд та оплатити витрати, пов’язані з участю українських спортсменів у цих змаганнях. Окрема стаття – винагороди нашим спортсменам-переможцям та їхнім тренерам.

Нагадаємо, Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК), Міжнародний Паралімпійський Комітет (МПК), Організаційний комітет Токіо-2020, Столичний Уряд Токіо та Уряд Японії через коронавірус погодили нові терміни Ігор ХХХІІ літньої Олімпіади у 2021 році. Олімпійські ігри Токіо-2020 пройдуть з 23-го липня по 8-е серпня 2021 року. Вони також домовилися про нові дати проведення XVI літніх Паралімпійських ігор, які будуть проходити з 24-го серпня по 5-е вересня 2021 року.

А XXIV зимові Олімпійські ігри пройдуть у столиці Китаю Пекіні з 4-го по 22-е лютого 2022 року.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ