На п’єдесталі – випускники ЛДУФК

У Хмельницькому завершилися змагання за Кубок України з боротьби вільної серед чоловіків, де в активі випускників Львівського державного університету фізичної культури чотири медалі – три золоті та одна бронзова.

Зокрема, у ваговій категорії до 61 кг бронзову нагороду виборов випускник ЛДУФК 2016 року Андрій Блажейко. Троє випускників нашого університету 2015 року Віталій Гурський (65 кг), Іван Петрів (70 кг), Іван Кусяк (74 кг) здобули золоті нагороди у своїх вагових категоріях.

Студент ЛДУФК Назар Василишин (79 кг) провів дві сутички та поступився у чвертьфіналі борцеві з Хмельницького. Інший студент ЛДУФК Денис Каланджій (97 кг) поступився у першій зустрічі представнику Миколаєва.

Отож, вітаємо наших випускників із успішним виступом, а студентам побажаємо бути наполегливішими та брати приклад у старшого покоління й тоді прийде успіх у подальших стартах.

Роман Цюняк