На стадіоні СКІФ у суботу відбудеться Відкритий Кубок Львова з легкої атлетики

У суботу, 12-го вересня, на оновленому стадіоні СКІФ (вулиця Черемшини, 17) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбудеться Відкритий Кубок Львова-2020 з легкої атлетики. За почесні нагороди змагатимуться провідні вітчизняні атлети.

Змагання розпочнуться об 11:00 попередніми забігами на 150 метрів серед чоловіків та жінок. До програми цьогорічного Відкритого Кубка Львова входять чотири бігові дистанції: 150 м, 600 м, 1 миля (1609 м) та 2000 метрів із перешкодами серед чоловіків та жінок. Королева спорту завтра на стадіоні СКІФ загалом збере понад 120 спортсменів з усіх куточків України.

Урочиста церемонія нагородження запланована на 12:45 та 14:00. Найкращі легкоатлети, які виконають зазначені в регламенті нормативи, також будуть нагороджені грошовими преміями від генерального спонсора змагань.

У перервах між забігами заплановані флеш-інтерв’ю з переможцями забігів та цікавими гостями. А для тих, хто з якихось причин не зможе у суботу завітати на стадіон СКІФ, компанія «НАЖИВО Production» організує відеотрансляцію змагань.

Додамо, що змагання відбудуться за підтримки Львівської міської ради, Федерації легкої атлетики України, Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та Федерації легкої атлетки Львівської області й увійдуть до програми «Відкриті Кубки Львова – 2020». Організатор престижних змагань – львівський спортивний клуб «Легіон».

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ