Наш Університет розширює міжнародні контакти

Серед добре знаних освітніх та наукових українських установ у світі вирізняється своєю історією та здобутками Український вільний університет, який функціонує у Мюнхені (Німеччина). Керівництво, професори Університету забезпечують студентам (а це переважно українці з усього світу) високоякісну освіту, яка плекається в атмосфері інтелектуальної свободи, критичного мислення, відкритого дискурсу. Без сумніву, УВУ став «українською кузнею», в якій гартується майбутня інтелектуальна еліта України та світу в освіті, науці, економіці, праві, культурі тощо.

З 31-го березня до 5-го квітня в УВУ з візитом перебував професор Богдан Виноградський. Програма візиту була насиченою, цікавою та корисною. Окрім ознайомлення зі структурою та роботою УВУ, було проведено перемовини щодо співпраці та підписання угоди між Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського й Українським вільним університетом. Також вдалося попрацювати у бібліотеці та багатющих архівах УВУ.

Під час візиту було обговорено перспективи майбутньої співпраці з ректором УВУ, професором Марією Пришляк. Вона свій докторат захистила в Колумбійському університеті (Нью-Йорк), тривалий час працювала у Джоржтаунському університеті (Вашингтон), була президентом Університету імені Ришарда Лазарського (Варшава) та членом комісії Фулбрайта у Польщі. Чекатимемо відповіді від Сенату УВУ щодо уточнення та схвалення двосторонньої угоди між нашими інституціями.

Висловлюємо щиру вдячність ректорові УВУ Марії Пришляк, завідувачу бібліотеки Іванні Ребет, отцю Вікторові Головачу, керівникові представництва УВУ у Львові Артемові Кокошу й іншим працівникам Українського вільного університету за допомогу в організації перебування професора Богдана Виноградського.