Наші студенти на п’єдесталі відкритого Кубку СК ЛДУФК «СКІФ» (Фото)

У період із 2 по 3 червня 2018 року на базі Львівського державного університету фізичної культури відбувся відкритий Кубок СК ЛДУФК «СКІФ» з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь 135 спортсменів із Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Волинської та Київської областей.

Спортсмени змагалися у різних вагових категоріях серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. Протягом двох змагальних днів спортсмени демонстрували високі спортивні досягнення, що підтверджується результатами змагань, які відповідають рекордам України серед відповідних вікових груп.

Найяскравішими моментами змагань стали безперечно виступи найбільш титулованих спортсменів. В екіпірувальному дивізіоні найвидовищнішим був виступ майстра спорту Носа Андрія, який зібрав суму триборства 740 кг. Серед жінок лідером протягом всіх змагань була яворівська спортсменка Полянська Марія, сума триборства якої склала 250 кг.

Черговий майстер клас продемонстрували спортсмени у змаганнях з класичного пауерліфтингу. Майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, срібна призерка чемпіонату Європи 2018 року Чикаліна Юлія виборола перемогу в абсолютній першості серед жінок з сумою триборства 347,5 кг. Серед юніорок першу сходинку на п’єдесталі пошани в абсолютній першості посіла Іськів Дарія з сумою триборства 397,5 кг. Серед дівчат абсолютною чемпіонкою стала Десятнікова Анна з сумою триборства 212,5 кг.

У кожній ваговій категорії серед юнаків, юніорів та чоловіків спортсмени в жорсткій боротьбі змагалися за місця п’єдесталу пошани. Серед чоловіків абсолютну першість виборов випускник ЛДУФК 2000 року, перший майстер спорту ЛДУФК з пауерліфтингу Замихівський Володимир, сума триборства якого склала 710 кг. Серед юніорів найсильнішим був майстер спорту Мисник Павло, який продемонстрував суму триборства 695 кг. Сельнічек Дмитро виборов перемогу в абсолютній першості серед юнаків з сумою триборства 500 кг.

Необхідно відзначити, що дані змагання було проведено за сприяння Управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, кубками, медалями та подарунками від спонсорів змагань торгової марки «TWL» – професійне екіпірування для силових видів спорту та фірм «Sport Definition» й «6PAK Nutrition».