Наталія Степанченко – бронзовий призер змагань з плавання у Лондоні

У столиці Великої Британії Лондоні, у Гайд Парку, на знаменитому штучному озері Серпентайн площею в 12 гектарів, яке було створене в 1730 році і саме на якому проходили змагання з плавання на відкритій воді за програмою ХХХ літніх Олімпійських Ігор 2012 року, 21-го вересня відбувся традиційний, уже четвертий за ліком, заплив на відкритій воді «Свім Серпентайн – 2019».

Для участі в запливі, що є частиною спортивних заходів Лондонського марафону, зареєструвалось рекордних 6000 учасників, серед яких була й професор кафедри педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Наталія Іванівна Степанченко.

Організатори «Свім Серпентайн – 2019» запропонували плавцям на вибір три дистанції – пів милі (800 м), 1 миля (1600 м) та 2 милі (3200 м). У цей нетиповий для столиці Великої Британії сонячний осінній день свої дистанції подолали 4700 чоловік. Чудова організація та дух братерства допомагали учасникам зігрітися у 16-градусній воді та отримати від цього дня максимум задоволення.

Наталія Іванівна Степанченко заявилася на дистанцію у 1600 м і не просто успішно фінішувала, а посіла призове третє у своїй категорії!

Тож вітаємо Наталію Іванівну з цим спортивним досягненням та бажаємо не менш успішних виступів на нових змаганнях як всеукраїнського, так і міжнародного рівня!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ