Наталія Степанченко – переможець змагань з плавання на відкритій воді Oceanman у Греції (Фото)

У селищі Лімені, регіону Мані, що у Греції, минулими вихідними, 29-го та 30-го червня, відбувся черговий етап міжнародних змагань з плавання на відкритій воді Oceanman («Оушенмен»), що проводяться регулярно у різноманітних куточках світу та складаються з декількох дистанцій: спринт – 2 км, півоушенмен – 5 км та оушенмен – 10 км, а також дитячі змагання оушенкідз і командна естафета.

Цього року у змаганнях етапу в Греції взяли участь понад 900 спортсменів з 34 країн світу, серед яких були також й представники України.

Запливи на 10 км та 5 км розпочались зранку у неділю, 30-го червня, і стартували з різницею у півгодини. Плавці мали подолати прокладений для них маршрут, обігнувши 14 буйків, розташованих по колу. Зауважимо, що хоча сильний поривчастий вітер та хвилі заважали плавцям, більшість з них, незважаючи на погодні негаразди, вклалась у встановлений ліміт часу та успішно подолала дистанцію.

Приємно повідомити, що серед них була й професорка кафедри педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Наталія Степанченко. Причому Наталія Іванівна не просто подолала свою дистанцію у 5 км, а й посіла перше місце у своїй категорії та отримала золоту медаль, що дає їй право взяти участь у чемпіонаті світу-2019 з плавання на відкритій воді Oceanman, що наприкінці цього року відбудеться у Мексиці.

Тож вітаємо Наталію Іванівну з перемогою у Греції та бажаємо підкорення нових спортивних вершин на міжнародних змаганнях найвищого ґатунку, а також творчих успіхів у педагогічній діяльності та вагомих здобутків у науковій роботі!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ