Науковці обговорили проблеми в хореографії та спорті

Четверта Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті», яка відбулася 27–28 березня 2019 року, продемонструвала велику зацікавленість хореографів до фахового наукового діалогу, обмін досвідом, пошук універсальних методів навчання. Цей захід проводили спільно навчальні заклади вищої освіти: Львівський університет фізичної культури імені Івана Боберського та Львівський національний університет імені Івана Франка, а також Коледж культури і мистецтв, аматорські та професійні танцювальні колективи України.

Конференція тривала два дні: в перший день було представлено наукові та науково-методичні доповіді, в другий – практичні покази та майстер-класи. Наш Університет на цій конференції представляла кафедра хореографії та мистецтвознавства. У перший день конференції з доповідями виступили завідувач кафедри, професор Валентина Сосіна і професор кафедри Дмитро Білий.

Другий день конференції був широко представлений майстер-класами наших викладачів і студентів. Зокрема майстер-клас з методики навчання акробатичним вправам у танцювальному колективі провела викладач кафедри Яна Шелейкіс.

Досвідом роботи зі студентами третього курсу з дисципліни «Теорія і методика викладання українського народного танцю» поділилася доцент кафедри, заслужений працівник культури України Валентина Вартовник.

Зацікавлення серед викладачів і присутніх на конференції викликала презентація методики викладання джаз-модерн танцю, представлена викладачем Оленою Мартинюк разом з магістрантами кафедри.

З методикою стрибкової підготовки у хореографії та техніко-естетичних видах спорту ознайомила присутніх професор Валентина Сосіна разом зі студенткою четвертого курсу Оленою Чорною.