Навчальний посібник «Теоретико-методичні основи оздоровчого фітнесу»

Пропонуємо ознайомитися з навчальним посібником «Теоретико-методичні основи оздоровчого фітнесу». Автори: кандидат педагогічних наук, доцент, керівник Івано-Франківської обласної федерації спортивної аеробіки та фітнесу Юлія Ігорівна Беляк, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, професор кафедри фітнесу та рекреації нашого Університету Ірина Борисівна Грибовська, а також кандидат біологічних наук, професор кафедри анатомії та фізіології, проректор з навчальної та виховної роботи Федір Васильович Музика, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри фітнесу та рекреації Вікторія Валеріївна Іваночко і кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент цієї ж кафедри Любов Ярославівна Чеховська.

Теоретико-методичні основи оздоровчого фітнесу : навч. посіб. / Юлія Беляк, Ірина Грибовська, Федір Музика, Вікторія Іваночко, Любов Чеховська. – Львів : ЛДУФК, 2018. – 208 с.

ISBN 978-617-7336-33-3

У навчальному посібнику висвітлено основи оздоровчого фітнесу. Подано визначення понять, розкрито загальні принципи й завдання фітнесу, популярні напрями оздоровчого фітнесу та їхній вплив на організм. Акцентовано увагу на особливостях проведення занять з різними групами населення.

Подано словник, перелік використаної та рекомендованої літератури до кожного розділу.

Для фахівців з фітнесу і рекреації, викладачів, тренерів, студентів та осіб, які є прихильниками оздоровчого фітнесу.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ