Навчально-методичний посібник «Легкоатлетичні горизонтальні стрибки»

Пропонуємо ознайомитися з навчально-методичним посібником «Легкоатлетичні горизонтальні стрибки». Автори – кандидат наук з фізичного виховання, доцент кафедри легкої атлетики нашого Університету Тетяна Ігорівна Дух, старший викладач цієї ж кафедри В’ячеслав Йосипович Лемешко, кандидат наук з фізичного виховання, доцент Антоніна Василівна Дунець-Лесько та кандидат наук з фізичного виховання, доцент, завідувач кафедри легкої атлетики Ярослав Степанович Свищ.

Легкоатлетичні горизонтальні стрибки : навч.-метод. посіб. / Тетяна Дух, В’ячеслав Лемешко, Антоніна Дунець-Лесько, Ярослав Свищ. – Львів : ЛДУФК, 2018. – 112 с.

ISBN 978-617-7336-39-5

Посібник підготовлено відповідно до державних стандартів дисципліни «Теорія і методика легкої атлетики» для вищих навчальних закладів України. Він укладений на основі сучасних науково-практичних рекомендацій провідних учених і тренерів щодо організації навчально-тренувального процесу стрибунів. У посібнику розкрито еволюцію розвитку легкоатлетичних стрибків, основи техніки, методики навчання та тренування у горизонтальних стрибках.

Для студентів вищих навчальних закладів під час вивчення дисципліни «Теорія і методика легкої атлетики», викладачів, тренерів, інструкторів, а також широкого кола читачів.