Назар Василишин – срібний призер турніру з вільної боротьби пам’яті Олекси Довбуша

Минулими вихідними у місті Коломия Івано-Франківської області відбувся 53-й відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Олекси Довбуша, у якому прийняли участь кращі борці-юніори із Вірменії, Грузії, Білорусії, Молдови та України. Серед учасників була й низка студентів Львівського державного університету фізичної культури.

Серед студентів ЛДУФК, які приймали участь у цьому турнірі найкращим став четвертокурсник факультету фізичної терапії та ерготерапії Назар Василишин, який посів друге місце у ваговій категорії до 79 кг. У фінальній сутичці він поступився в рівній боротьбі борцю із Грузії.

У ваговій категорії до 74 кг студент другого курсу факультет фізичної культури і спорту Олександр Хомич поступився у боротьбі за третє місце борцю із Києва і посів у підсумку п’яте місце.

Змагалися у Коломиї й першокурсники факультет фізичної культури і спорту Артем Шевчук та Рамік Тагірлі – вагова категорія до 57 кг і 79 кг відповідно. Обоє поступились у першому колі змагань та вибули із подальшої боротьби за медалі.