Невдалий вояж волейболісток «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» до Рівного

Жіночі волейбольні команди Вищої ліги минулих вихідних відіграли поєдинки третього туру першої частини чемпіонату України сезону-2020/2021. «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», кістяк якої сформовано зі студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у Рівному поступилася за рівної гри в обох зустрічах.

Розпочинався тур для підопічних завідувача кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу, доцента Василя Ковцуна цілком прийнятно. Наші дівчата виграли першу партію в одного з лідерів Вищої ліги «Фогтланду» з Кирнички Одеської області – 25:23. Вели перед львів’янки й більшу частину другої партії. Але досвідчені волейболістки, якими в основному укомплектована команда з Одещини, змогли додати у найбільш відповідальний момент і таки виграли другий сет – 25:23. Розчаровані невдалою кінцівкою партії студентки міста Лева так і не змогли прийти до тями у третьому сеті 17:25. Проте в четвертому «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» знову оживилася й заграла у той волейбол, у який вона вміє грати й демонструвала у попередніх турах поточного чемпіонату. Та, на жаль, наприкінці партії досвід знову переміг молодість – 25:22. Відтак, прикра поразка нашої команди – 1:3 (25:23, 23:25, 17:25, 22:25.

Бажання реваншуватися було помітне у діях львівських волейболісток наступного ігрового дня в зустрічі з миколаївською «Южанкою–ЧНУ–ДЮСШ №5». Можливо, саме надмірне бажання будь-що перемогти й завадило їм зіграти рівно упродовж усієї зустрічі. Брак концентрації у важливі моменти гри й невластиві помилки знову звели нанівець усі зусилля підопічних Василя Ковцуна у загалом рівному матчі – 0:3 (24:26, 19:25, 16:25).

«Дівчата дуже розчаровані результатом, бо програли в обох загалом рівних поєдинках, у яких ми планували хоча б раз перемогти. Тепер у Львові розберемо дві гри й будемо ретельно готуватися до наступного туру (19–20 грудня), який для нас стане домашнім: прийматимемо дві харківські команди «Харків’янку–ХНПУ» і КЗ «ХПКСП–ХОР» й спробуємо зіграти у свою гру, яка повинна принести позитивний результат», – підсумував виступ «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» у Рівному наставник команди Василь Ковцун.

ВОЛЕЙБОЛ. ЖІНКИ. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ ПІСЛЯ ТРЬОХ ТУРІВ

«Білозгар-Медуніверситет» Вінниця – 21 очко (7 матчів)
«Фогтланд» КирничкиОдеської області – 19 (7)
«Полісся-2» Житомир – 18 (7)
«Южанка–ЧНУ–ДЮСШ №5» Миколаїв – 15 (7)
«Реґіна-2–КЛІСП–ОСДЮСШОР» Рівне – 14 (7)
«Львів’янка–ЛДУФК–СКІФ» Львів – 12 (7)
«Буковинка – ДЮСШ №4» Чернівці – 12 (7)
КЗ «ХПКСП-ХОР» Харків – 11 (7)
«Харків’янка–ХНПУ» Харків – 8 (7)
«Метеор–Інваспорт» Київ – 7 (5)
«ПНУ–Університет» Івано-Франківськ – 6 (7)
«Орбіта–Спортінтернат» Запоріжжя – 4 (7)
МСК «Дніпро» Черкаси – 3 (5)
«НУФВСУ» Київ – 2 (5)
«Спортліцей» Біла Церква – 2 (5)
«Прометей-2» Кам'янське – 2 (7)

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ