Нові вимоги до магістерських робіт

Вчена рада Львівського державного університету фізичної культури на своєму черговому засідання (протокол №3 від 23 жовтня 2018 року) затвердила нові вимоги до кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня.

Ці Вимоги визначають структуру, обсяг та загальні правила оформлення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр» (магістерських робіт).

Зазначимо, що конкретні рекомендації розробляються відповідними випусковими кафедрами для кожної галузі знань (спеціальності), за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у ЛДУФК.

Детально з новими Вимогами написання магістерських робіт можна ознайомитися на офіційному сайті Львівського державного університету фізичної культури в розділі Навчальна робота за ПОСИЛАННЯМ.