«Новорічний День стрибуна – 2018»

Напередодні Нового року кафедра легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури запросила усіх на традиційні змагання «Новорічний День стрибуна». Ця незмінна традиція бере свій початок від 1969 року і зібрала цьогоріч у стінах легкоатлетичного манежу «СКІФ» близько 200 стрибунів.

З привітальним словом під час урочистого відкриття змагань виступили ректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського професор Євген Приступа, начальник Управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін, відповідальний за спортивну роботу в ЛДУФК, голова ГО СК ЛДУФК «СКІФ» Володимир Левків.

Нагадаємо, що змагання складаються з трьох видів легкоатлетичних стрибків: у висоту, у довжину та потрійним серед чоловіків і жінок. Також географія учасників цього разу значно збільшилась. У змаганнях брали участь легкоатлети-стрибуни з Києва, Полтави, Рівного, Луцька, Кам’янця-Подільського, Червонограда, Ужгорода, Мукачева, Тячева, Тернополя, Дрогобича та Львова. Окрім дорослих у змаганнях брали участь стрибуни у категоріях юнаки (2001 – 2004 рр. народження) та юніори.

У стрибках у висоту в категорії дівчата (U 18) місця на п’єдесталі пошани розподілились так: І місце – Алейнікова Марія (м. Львів), ІІ місце – Лата Єлізавета (м. Львів), ІІІ місце – Швець Єлизавета (м. Кам’янець-Подільський).

Серед юніорок і жінок в стрибках у висоту першу сходинку п’єдесталу посіла Стефанишина Христина (м. Тернопіль), продемонструвавши результат 1 м 70 см. Друге місце виборола Пилявець Анна (студентка 41 групи ФФКіС ЛДУФК). Третьою була Солодуха Тетяна (студентка 23 групи ФФКіС ЛДУФК).

У стрибках у висоту в категорії юнаки (U 18) місця на п’єдесталі пошани посіли: І місце – Боруцький Назар (м. Львів), ІІ місце – Загалюк Денис (м. Тернопіль), ІІІ місце – Нестечук Данило (м. Львів).

Серед юніорів і чоловіків в стрибках у висоту з результатом 2 м 5 см переміг Хома Олександр (м. Тернопіль). Срібло виборов Іваницький Василь (м. Львів), а бронза дісталась Ворку Віктору (м. Тернопіль).

У стрибках у довжину в категорії дівчата (U 18) призові нагороди здобули такі учасниці: І місце – Чернуха Олександра (м. Кам’янець-Подільський), ІІ місце – Лістунова Аліна (м. Червоноград), ІІІ місце – Заманягре Юлія (м. Червоноград).

У стрибках у довжину серед юніорок і жінок перемогу здобула Хамула Наталія-Вікторія (5 м 66 см) – студентка 31 групи ФФКіС ЛДУФК. Друге місце посіла Новікова Дарія (м. Мукачево), і третє місце виборола Шабля Марія-Анастасія (студентка 2 групи ФФКіС ЛДУФК).

У стрибках у довжину в категорії юнаки (U 18) місця на п’єдесталі пошани розподілились так: І місце – Богуцький Артем (м. Кам’янець-Подільський), ІІ місце – Захарчук Олександр (м. Київ), ІІІ місце – Гаврилишин Євген (м. Тернопіль).

Серед юніорів і чоловіків у секторі для стрибків у довжину перемогу здобув Резанов Олександр (м. Київ) з результатом 7 м 6 см. Друге місце посів Матвєєв Артем (м. Полтава) і бронзу виборов Романяк Іван (м. Львів).

У потрійному стрибку в категорії дівчата (U 18) трійка призерів була такою: І місце – Лістунова Аліна (м. Червоноград), ІІ місце – Чернуха Олександра (м. Кам’янець-Подільський), ІІІ місце – Татусь Анастасія (м. Вараш, Рівненська обл.).

Серед юніорок та жінок у потрійному стрибку переможницею стала Шабля Марія-Анастасія (студентка 2 групи ФФКіС ЛДУФК). Срібну нагороду виборола Бережна Єва (м. Київ) і бронза дісталась Стефанишин Христині (м. Тернопіль).

У потрійному стрибку в категорії юнаки (U 18) трійка призерів була такою: І місце – Денисюк Назарій (м. Червоноград), ІІ місце – Богуцький Артем (м. Кам’янець-Подільський), ІІІ місце – Кундик Руслан (м. Червоноград).

У потрійному стрибку серед юніорів та чоловіків переможцем став Козлов Кирило (м. Київ). Друге місце посів Ворко Віктор (м. Тернопіль).

Цього року в рамках «Новорічного дня стрибуна» вже вдруге були проведені змагання за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», у яких брали участь діти із СЗШ м. Львова: № 20, 27, 18, 54, 32, ліцей ім. В. Чорновола № 46. Перше місце і золоту нагороду виборола команда школи № 18, друге місце посіла школа № 20 і на третю сходинку п’єдесталу пошани піднялись учні школи № 32.

Загалом змагання відбулись в урочистій, теплій і передсвятковій атмосфері. Призери та переможці змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами та сувенірами.