Офіційно: Сергій Мединський – член експертних груп професійних стандартів у галузі фітнесу

В Україні розпочато розробку професійних стандартів для фахівців фітнесу. За результатами голосування представників фахового середовища професора кафедри педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктора педагогічних наук Сергія Мединського визнано експертом в галузі фітнесу та включено до складу експертних груп професійних стандартів: «Тренер аквафітнесу», «Тренер дитячого фітнесу», «Менеджер фітнес-сервісу», «Персональний фітнес тренер».

Ректорат та увесь колектив нашого Університету вітає Сергія Володимировича та бажає йому нових успіхів і творчих звершень у науково-педагогічній діяльності.