Офіційно: Володимир Костевич – гравець київського «Динамо»

Київське «Динамо» підписало контракт з українським лівим захисником, випускником факультету післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Володимиром Костевичем. Термін угоди становить три роки.

Як ми повідомляли раніше, кияни підписали попередній контракт з Володимиром Костевичем на початку серпня поточного року, за умовами якого футболіст повинен був перейти в столичний клуб в січні по закінченню договору з польським «Лехом» із Познані.

Втім, після підписання попереднього контракту з киянами футболіст став конфліктувати з керівництвом «Леха», якому не сподобалося, що Костевич вів переговори з киянами, не повідомивши польський клуб. У підсумку, українець був виведений зі складу, і «Лех» погодився відпустити гравця вже зараз.

Також відзначимо, що Володимир Костевич переїхав в Познань взимку 2017 року з львівських «Карпат». Сумарно за чотири сезони футболіст зіграв за «Лех» 119 матчів, забив 2 голи і віддав 13 гольових передач.