Оксана Баран: «Erasmus+ – це не частинка життя, а ціле життя у ньому!»

Ще одна студентка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського повернулася із новими враженнями після навчання у польському виші в рамках європейської програми Erasmus+. Студентка факультету фізичної терапії та ерготерапії, третьокурсниця Оксана Баран, отримала можливість навчатися протягом семестру в Карконоській державній вищій школі у місті Єлєня Ґура (Польща).

Зазначимо, що Оксана отримувала стипендію під час навчання у Польщі, і всі витрати пов’язані з поїздкою та перебуванням за кордоном оплачувала приймаюча сторона в рамках програми Erasmus+.

Повернувшись додому, Оксана Баран поділилася своїми враженнями від навчання: «Нещодавно я повернулася з міста Єлєня Ґура, що у Польщі. Минулий семестр навчання за спеціальністю фізична терапія та ерготерапія я провела там у рамках європейської програми Erasmus+. Перш за все я хочу висловити подяку рідному ЛДУФК імені Івана Боберського, відділу зовнішніх зв’язків за організацію та всебічну допомогу та, звісно дуже вдячна, приймаючій стороні – Карконоській державній вищій школі в Єлєній Ґурі, усім викладачам та координатору програми Камілі Бінєк.

У моїй навчальній програмі були дисципліни переважно практичного блоку, зокрема, заняття у дитячому садочку, лікарнях та реабілітаційному центрі. Саме такі заняття дають можливість здобути необхідні практичні навички та навчитися працювати із людьми різного віку. Також у мене були теоретичні дисципліни, які я могла відвідувати за бажанням.

Коли я стала учасницею програми Erasmus+, то цілковито покинула свою зону комфорту. Навчання проводилося на польській мові, а спілкування зі студентами із різних країн (Туреччини, Іспанії та Португалії) на англійській. Проте, це класний досвід, який дав можливість підвищити рівні володіння цими мовами.

Erasmus+ – це не частинка життя, а ціле життя у ньому! Тому раджу всім студентам, якщо у когось з вас з’явиться така можливість, не вагайтеся ні на секунду! Адже, ти потрапиш у зовсім інший світ, де будеш змушений подорослішати. Я впевнена, ти знайдеш крутих знайомих та, можливо, і друзів. Спілкуючись з іноземними студентами, ти пізнаєш традиції, звичаї та культуру іншого народу. Ми організовували спільні подорожі, походи у гори, пікніки, робили вечори «спільної кухні», де кожен готував певну національну страву. Смак іспанської паельї та турецького мючверу я не забуду ніколи!

Мені пощастило брати участь у цій європейській програмі обміну разом із драйвовими людьми. Ми багато подорожували та просто насолоджувалися студентським життям!».

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ