Олег Овчаренко – п’ятий на Континентальному Кубку з дзюдо у Софії

У Софії відбувся Відкритий Континентальний Кубок з дзюдо серед чоловіків. Змагання у столиці Болгарії є рейтинговими і тому мали доволі представницький склад. Приємно, що серед еліти світового дзюдо продемонстрував яскраву боротьбу і студент третього курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, переможець та призер Кубків Європи Олег Овчаренко.

У першому раунді Олег Овчаренко здолав представника Польщі в додатковий час, після чого достроково переміг турецького дзюдоїста. За вихід у чвертьфінал студент ЛДУФК, на жаль, поступився своєму
товаришу по збірній України Богдану Ядову з Києва.

У втішних зустрічах вихованець Олександра Юрійовича Корчемлюка, який вищу освіту свого часу здобув у Львівському державному університеті фізичної культури, за 52 секунди переміг представника
Іспанії, а в боротьбі за третє місце поступився ще одному партнерові по збірній України Каро Марондяну.

У підсумку, студент ЛДУФК Овчаренко Олег посів почесне п’яте місце, з чим вітаємо як самого спортсмена, так і його особистого тренера та кафедру атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура).

Роман Цюняк