Олегу Полянському – 70!

Сьогодні, 25-го червня, свій світлий ювілей святкує завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, історик, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької та громадсько-політичної премії імені Богдана та Левка Лепких (1995), член Національної спілки журналістів України (2000), Національної спілки краєзнавців України (2000) та товариства «Просвіта» (2000), професор Олег Арсенович Полянський!

Шановний Олеже Арсеновичу, прийміть сердечні вітання з нагоди свого 70-річчя від великого та дружнього професорсько-викладацького колективу нашого університету. Ювілей – це не просто свято, це здобутки багатьох років життя!

Ми знаємо Вас як яскраву, неординарну особистість, мудрого порадника, принципового керівника, науковця, який по праву може пишатися духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Величезна працездатність, професіоналізм, ерудиція, а також безмежна відданість справі та наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.

Переконані, що Ваш досвід, знання та прекрасні людські якості і надалі будуть спрямовані на розвиток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

У день Вашого ювілею, шановний Олеже Арсеновичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, добра, оптимізму та нових творчих здобутків. Зичимо Вам невпинного руху вперед, нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку рідних, колег та однодумців, а професійна діяльність буде плідною і приносить задоволення. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним; нехай наші щирі побажання на многая літ додадуть життєвої наснаги.

І, насамкінець, як кажуть у нас в Україні:
«З Богом ступайте у нове десятиріччя та з роси і води Вам,
дорогий професоре!».