Олегу Рибаку – 60!

Сьогодні, 29-го липня, виповнюється 60 років з дня народження професора кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, доктора наук з фізичного виховання і спорту, майстра спорту міжнародного класу з автомобільного спорту і просто прекрасної Людини Олега Юрійовича Рибака!

З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає ювіляра та щиро бажає йому міцного здоров’я, великого кохання від дружини, любові від рідних, поваги від колег по роботі, студентів та усіх, хто його оточує, матеріального достатку, успіхів у непростій педагогічній діяльності та нових досягнень в науковій роботі, а також попутного вітру і гучних перемог у автоперегонах та здійснення усіх життєвих задумів!

Многая літа, пане Олеже!