Олександр Ченікало сьогодні виступить на Євро-2019 з гірського бігу

В альпійському містечку Церматт (Швейцарія) сьогодні, 7-го липня, відбудеться чемпіонат Європи 2019 року з гірського бігу (вгору-вниз). У змаганнях чоловіків континентального форуму спортивну честь синьо-жовтого прапора захищатиме викладач кафедри зимових видів спорту Олександр Ченікало (на фото).

Право випробувати себе у боротьбі з кращими майстрами гірського бігу на Євро-2019 в швейцарських Альпах Олександр Володимирович виборов завдяки успішному виступу на цьогорічному чемпіонаті України, що відбувся 9-го червня у Мукачево.

Змагаючись на дистанції 12 км (перепад висот – 650 м) з близько 50 учасниками із 12 регіонів країни, Олександр Ченікало фінішував першим і тим самим здобув титул чемпіона України та завоював золоту медаль.

У жінок на дистанції 8 км (перепад висот – 400 м) за явної переваги з перших метрів дистанції перемогла Олена Китиця з Житомира, яка також сьогодні змагатиметься на Євро-2019 у Швейцарії.

Додамо, що Олександр Ченікало та Олена Китиця у нинішньому сезоні виступатимуть також і на чемпіонаті світу, який відбудеться у Аргентині, в містечку Неукен. А сьогодні на Євро-2019 разом з Олександром Володимирович у складі української команди змагатиметься ще один львів’янин Богдан Добранський.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ