Олександр Чорнобай – чемпіон світу-2019 з пауерліфтингу (Фото)

Упродовж п’яти днів, з 18-го по 22-е листопада, в місті Гіза (Єгипет) відбувся чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу, де Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського представляли член національної збірної України Олександр Чорнобай та доцент кафедри атлетичних видів спорту Марія Розторгуй.

Згідно з результатами здачі теоретичного та практичного іспитів Марії Розторгуй присвоїли другу міжнародну суддівську категорію з пауерліфтингу IBSA. А студент факультету післядипломної та заочної освіти Олександр Чорнобай своїм вдалим виступом долучився до перемоги збірної України у загальнокомандному заліку.

Дебют Олександра Чернобая на міжнародному помості відзначився перемогами у жимі лежачи та змаганнях з триборства у категорії до 90 кг. Результати Олександра у сумі – 680 кг: присіданні – 242,5 кг та жимі – 182,5 кг, що стали новими рекордами світу. Таким чином, в активі нашого спортсмена на світовому форумі в Єгипті золоті нагороди у триборстві та жимі лежачи й чотири нових рекорди світу.

Отож, вітаємо кафедру атлетичних видів спорту та Олександра Чорнобая із вдалим дебютом на міжнародній арені!