Олександр Усик на бій проти Тоні Белью поїде у Лондон

Бій за звання абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі між діючим володарем усіх головних чемпіонських титулів, випускником аспірантури Львівського державного університету фізичної культури українцем Олександром Усиком (15-0, 11 КО) і екс-чемпіоном світу за версією WBC британцем Тоні Белью (30-2-1, 20 КО) відбудеться на території Великої Британії у жовтні-листопаді 2018 року.

Про це повідомив Тоні Белью. Команди боксерів також узгодили часові рамки проведення цього бою. «Уже погоджено те, що бій відбудеться у Великій Британії, узгоджені і часові рамки проведення цього поєдинку. Він пройде не на Goodison Park у Ліверпулі. Зазвичай, я не хвилююся перед боями, але в останній раз, коли я бився в Ліверпулі, я просто скам’янів від хвилювання. Ідеальною локацією цього бою була б O2 Арена в Лондоні», – зазначив Белью.

Цікаво, що для британця Тоні Белью бій з Усиком стане останнім у його кар’єрі. Звісно, у себе на Батьківщині він захоче поставити переможну крапку і піти по-чемпіонськи. Щодо самого бою, то Белью зізнався таке: «Я розумію, з чим мені доведеться зіткнутися. Це буде дуже важкий і небезпечний бій. Якщо я буду битися з Олександром Усиком, то це буде мій останній бій. Може, я вже й не той, але можу сказати вам, я виграю. Не знаю, як і коли це трапиться, але впевнений, що поб’ю його. Я хочу його поясів. Усик – феноменальний боксер, він кращий за мене. Я не відчуваю проблем, коли говорю про це вголос, але чи може Олександр перемогти мене? Ні, не може. Девід Хей та Ілунга Макабе також були кращими за мене, але я їх побив. Я перший боксер у кар’єрі українця, у якого складно попасти. А по-друге, після промаху по мені отримують удар у відповідь, який мої суперники не витримують і падають. Він знає, як діяти в такій ситуації? А я знаю, я проходив через це багато разів».


Роман Цюняк 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ